Úradné hodiny

Bežné veci: iba cez pracovné dni kedykoľvek, ak ma zastihnete. Doobeda obyčajne vy­ba­vu­jem rôzne osobné, alebo farské veci, takže nebývam doma. Preto najlepšie vybavíte po­po­lud­ní (len prosím, dve hodiny pred sv. omšou už nezvoňte – týždenné farské oznamy sú na webovej stránke farnost-most.sk, alebo na tabuly pred kostolom), alebo po večernej sv. omši (buď v kos­tole, alebo chvíľu na to na fare). Ak je sv. omša iba ráno, znamená to, že som odi­šiel.

Súrne veci (zaopatrovanie) kedykoľvek, ak ma zastihnete, alebo mi volajte na tel. číslo 0907 064 019.

Na faru sa dostanete z hlavnej cesty. Zazvoňte a vstúpte cez bráničku do dvora a zase pod schodmi zazvoňte a vstúpte dovnútra. Ak tu nie som, bránička od hlavnej cesty je zamknutá.

V prípade mojej neprítomnosti (odcestovania) môžete v súrnej veci kontaktovať bratov dominikánov z farnosti Dunajská Lužná na tel. čísle +421 2 459 80 131

ThDr. Stanislav Stohl, PhD, dekan – farár